O mnie

Od dziecka uwielbiałam sport, taniec i śpiew .Moja ciekawość do świata i nieustającej chęci odnalezienia siebie z pewnością doprowadziły mnie do miejsca ”Casa aloha”które stworzyłam dzięki filozofii hawajskiej . W podszeptach zwykłej codzienności, usłyszałam delikatny głos mądrego mężczyzny który widząc moje poszukiwania wyszeptał zdanie kierując swój wzrok w moją stronę ”dla ciebie dobra byłaby huna”. W tamtym czasie prowadziłam działalność gastronomiczną którą i tak czułam ,że zamknę.

Od tamtej chwili nie mogłam już przestać myśleć co to jest ta huna?? i po paru dniach poprosiłam o podpowiedź .I tak zaczęła się moja nowa przygoda życie zaczęło nabierać innych barw, choć łatwo nie było.

Minął jakiś czas ten spokojny i mądry mężczyzna stał się moim nauczycielem. Już wtedy wiedziałam ,że jestem szczęściarą mając jego i jego wspaniałą żonę za prawdziwych przyjaciół. Mój upór, odwaga, nieustająca chęć odrobienia jak najlepiej moich życiowych lekcji często owiane były bólem, wykluczeniem ze społeczności czy samotnością. Ciekawość mnie samej i chęć niesienia pomocy ludziom w mądry sposób była jednak silniejsza. Kiedyś przecież musi to co boli minąć zawsze trwać nie będzie w końcu słowo Aloha zagości we mnie na zawsze.

Wielkim przełomem był pierwszy kurs lomi lomi nui co prawda mój wiek i obolałe ciało nie dodawało mi punktów aby zawodowo z pełną świadomością zostać masażystką ,terapeutką i nauczycielką aloha international, ale właśnie sport, taniec i śpiew oraz prace twórcze z kamieniem wapiennym pozwoliły mi wzmacniać się w przekonaniu ,że kiedyś ból minie,a piękno lomi lomi nui i świadomej pracy z ciałem ,taniec hula, kamień i filozofia hawajska zagoszczą we mnie na zawsze, abym mogła realizować się zawodowo, społecznie i osobiście.Wcześniejsze doświadczenia w małej gastronomii, czy wieloletniej emigracji we Włoszech z pewnością dopomogły mi w zrealizowaniu projektu “Pomysł na starcie kluczem do biznesu” pozyskaniu środków unijnych na stworzenie własnego studia masażu o jakim marzyłam by móc wykonywać swoje usługi na jak najwyższym poziomie i jak najskuteczniej uzdrawiać .

W przestrzeni ‘Casa aloha” z pewnością każdy znajdzie dla siebie czas aby odzyskać wewnętrzną harmonię i zdrowie .Zapraszam do korzystania z moich usług.

Aloha